Naprawa po zalaniu iPhone, MacBook Warszawa

Naprawa iPhone’a po zalaniu

Wystarczy dosłownie chwila nieuwagi, utrata równowagi lub nieszczęśliwy zbieg okoliczności, by telefon wpadł do wanny, toalety, jeziora czy jakiegokolwiek innego miejsca wypełnionego wodą. Telefony starej generacji nie były uodpornione na tego rodzaju uszkodzenia, a po zalaniu trzeba było po prostu kupić nowe urządzenie. Dzisiejsze komórki wymagają w takich sytuacjach drobnych napraw, po których można dalej z nich korzystać – tak, jak przed wypadkiem. Potrzebujesz pomocy z usterką Twojego iPhone’a po zalaniu? Zapraszamy do serwisu urządzeń elektronicznych w Warszawie!

Profesjonalna naprawa telefonu iPhone po zalaniu

Zalanie telefonu jest wypadkiem, którego skutki nie zawsze są takie same. Trudno wycenić usługę naprawy takiego urządzenia na odległość, ponieważ na miejscu fachowiec musi przeprowadzić diagnozę i ocenić, jakie działania będą konieczne. Niezbędnym zabiegiem jest osuszenie wnętrza, a także sprawdzenie działania wszystkich podzespołów. Następnie informujemy o tym, jaki będzie koszt usługi. Odwiedź nasz serwis w Warszawie, gdzie gwarantujemy bezpłatną wycenę naprawy telefonu po zalaniu. Obsługujemy wszystkie modele iPhone’a od 5 do nowszych – 5s, SE, 6, 6s, 7, 8, X, XS oraz pozostałe. Zapraszamy!

Naprawa laptopa Macbook po zalaniu – serwis w Warszawie

Podobnie jak w przypadku telefonów, również laptopa po zalaniu najpierw należy poddać diagnozie oraz wycenie, by ustalić, jakie działania w ramach naprawy trzeba wykonać. Specjalizujemy się w przywracaniu do dawnej świetności urządzeń marki Apple. Nie stanowi dla nas wyzwania żaden model Macbooka – Pro, Air, Pro Retina, Pro New czy iMac. Przypadkiem wylałeś kawę na klawiaturę? Podczas imprezy jeden z gości upuścił kieliszek na ekran lub głośnik? A może podczas podróży z Macbookiem w plecaku trafiłeś na ulewny deszcz? Przywieź urządzenie do naszego serwisu w Warszawie, a my po dogłębnej diagnostyce oraz przedstawieniu wyceny przystąpimy do naprawy.

Rate this page