Wymiana klawiatury MacBook Warszawa

Wymiana klawiatury MacBook pro Warszawa powinna być przeprowadzana wyłącznie w serwisie Mac4You

Wymiana klawiatury MacBook Warszawa

Piłeś kawkę przy kompie i niechcący rozlałeś na klawiaturę? Być może nie działają przyciski lub systematycznie się zacinają? Prawdopodobnie to najwyższy czas na wymianę klawiatury w Twoim MacBook. Nie próbuj wymienić jej samodzielnie, ponieważ może to skutkować poważnym uszkodzeniem sprzętu. Taka naprawa wymaga odpowiednich kwalifikacji i wiedzy, więc lepiej zaufaj w tej sprawie specjalistom!

Serwis komputerowy Mac4You oferuje szybką wymianę klawiatury na wszystkich urządzeniach Apple, w tym MacBook, MacBook Pro oraz MacBook Air. Nasza ekipa, składająca się z wysoko wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, chętnie udzieli Ci konsultacji. Także przeprowadzi darmową diagnozę Twojego sprzętu Apple.

Ze względu na fakt, że serwis komputerowy Mac4You jest usytuowany w samym centrum Warszawy przy ulicy Łuckiej 15. Bez problemu dotrzesz do nas nawet z najbardziej oddalonych dzielnic miasta.

Doskonale wiemy, że bez gadżetów we współczesnym świecie, jak bez rąk, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby naprawić Twój sprzęt Apple najszybciej, jak się da.

Wymiana klawiatury MacBook pro Warszawa powinna być przeprowadzana wyłącznie w serwisie Mac4You

W związku z tym, wymiana klawiatury MacBook, MacBook Pro lub MacBook Air w naszym serwisie komputerowym zajmie jedynie 1-2 dni robocze. Szanujemy naszych klientów i stawiamy, przede wszystkim, na jakość i profesjonalizm, dlatego dajemy od 6 miesięcy do 1 roku gwarancji na każdą naprawę, wykonaną w serwisie komputerowym Mac4You, a także wystawiamy fakturę VAT na życzenie klienta.

Na koniec chcemy przypomnieć, że o każdy sprzęt należy dbać w prawidłowy sposób. Dlatego watro też wykonywać rutynowe czyszczenie klawiatury, co sprawi, że będzie służyła Ci dłużej. Polecamy się i zapraszamy na czyszczenie lub wymianę klawiatury MacBook, MacBook Pro i MacBook Air do naszego serwisu komputerowego Mac4You.

Szukasz serwisu MacBook w Centrum lub w innej dzielnicy Warszawy? Zgłoś się do nas!

Wiele lat doświadczenia oraz rozległa wiedza sprawiają, że podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych napraw MacBook a także innych telefonów komórkowych. W serwisie Apple Mac4You udowadniamy, że każdą usterkę można usunąć tanio, a przy tym w pełni skutecznie. Mieszkasz w Warszawie albo okolicach i szukasz profesjonalnego serwisu MacBook zajmującego się błyskawiczną naprawą? Skontaktuj się z nami!

Być może Masz pytanie? Bez wątpienia Zadzwoń!

535 580 558

5/5 - (120 votes)