Wymiana wyświetlacza iPhone Warszawa

Wymiana wyświetlaczaiPhonie

Szukasz miejsca, w którym możliwa jest wymiana wyświetlacza iPhone X w Warszawie? Uszkodzony wyświetlacz utrudnia lub uniemożliwia Ci korzystanie ze smartfona? Nie czekaj – działaj! Przynieś do nas telefon, a my zajmiemy się wymianą ekranu iPhone. Serwis Apple w Warszawie oferuje szybką i tanią wymianę wyświetlacza LCD w różnych modelach iPhone’a. Działamy szybko i profesjonalnie, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach funkcjonowanie bez telefonu wiąże się z dużymi utrudnieniami. Wymianę wyświetlacza iPhone 6s, 7, 8, X, XS, 11, a także w innych modelach wykonujemy na miejscu, dzięki czemu nie musisz rozstawać się ze swoim iPhonem na długo.

Błyskawiczna wymiana ekranu iPhone w Warszawie

Punkt, w którym realizowana jest naprawa iPhone w Warszawie, mieści się w jednym z najbardziej uczęszczanych miejsc stolicy – w okolicach Ronda Daszyńskiego na ulicy Łuckiej, numer 15. Dzięki temu łatwo do nas dojechać z każdego zakątka miasta. Do każdego zlecenia wymiany i naprawy wyświetlacza iPhone podchodzimy indywidualnie, pamiętając o tym, że klienci przechowują w swoich smartfonach cenne zdjęcia, informacje i kontakty. Wymiana  wyświetlacza iPhone X, 7, 8, XS, XS Max zajmuje nam kilka chwil. W przeciwieństwie do innych serwisów wymieniamy ekran na miejscu, dzięki czemu możesz nas odwiedzić nawet w przerwie w pracy. To proste i wygodne! Wystarczy, że poczekasz 20 minut a od razu oddamy Ci telefon z wymienionym wyświetlaczem.

Zdalna wymiana wyświetlacza iPhone

Mieszkasz poza Warszawą, ale chciałbyś skorzystać z naszych usług obejmujących wymianę wyświetlacza? Nie pasuje Ci odwiedzenie serwisu Apple w godzinach jego pracy? Nie szkodzi! Właśnie dla takich klientów działamy również zdalnie. Z usług wysyłkowej wymiany szybki skorzystało już wielu klientów spoza Warszawy, a nawet województwa mazowieckiego. Dzięki firmie kurierskiej w bezpieczny sposób dostarczysz do nas uszkodzony sprzęt, a my w jak najkrótszym czasie zajmiemy się naprawą wyświetlacza LCD w Twoim iPhone. Przy okazji możliwa jest także wymiana baterii iPhone w Warszawie, a posiadacze innych sprzętów marki Apple skorzystają z usługi, jaką jest naprawa MacBook w Warszawie.

5/5 - (106 votes)